Love from Casting 5.díl

9. listopadu 2010 v 16:46 | ♥ Sw€aTGiRl ♥
Tenhle díl celekem nudný si myslím xD mno snad se bude trošku líbit PLEASE COMENTS :) Thx


Chelsea
Vejdu do té velké místnosti. A jdu doprostřed k mikrofónu a vidím že se na mně Nick stále usmívá, nenápadně. Položím si kytaru vedle sebe a začnu Mluvit.
"Ahoj, jsem Chelsea, je mi 17 a jsem z Los Angeles." Řekla jsem. "Dobře začni tedy prvně hrát a zpívat na kytaru." Řekl Joe. "Vzala jsem kytaru a začala hrát
první tóny Fly with me"
 po chvilce jsem přidala i zpěv. "Wow, nejlepší výkon dnešního dne" chválily mně. "Děkuju" usmála jsem se. "A tanec??" zeptala jsem se.
"Ten u tebe nepotřebujeme stačí nám že umíš hrát a zpívat" řekly sborově. "Takže??" zeptala jsem se. "Postupuješ dnes zatím první" gratulovali mi. "Cože??"
strašně moc jsem děkovala. Pak jsem vyšla a začala na celé kolo křičet "Jo je to moje postoupila jsem do videoklipu"tekly mi slzy štěstím.

Marry:
Už jsem stála ve vedlejší budově bavila jsem se tam s pár holkama. Jen sem se otočila jestly už tam i Chels, byla tam seděla a opakovala si asi písniku nevím.
Pak zavolaly její jméno držela jsem jí palce. Byla tam chvíly po chcilce vyšla. Bežela jsem se jí zeptat jak dopadla,ale myslím že postoupila v obličeji měla
rozzářený pohled. Přála jsem jí to. Snad se taky dostanu snad. Po Chels šlo asi dalších 5 holek z toho 4 neprošly.Pak zavolaly moje jméno, tak jsem šla byla
jsem hrozně nervózní. Přišla jsem a viděla Jonase jak tam sedí a zírají na  mě s toho jsem měla ještě větší trému,ale Joe řekl ,,Ahoj já jsem Joe tohle je Nick
a Kevin a tvoje jméno?"
 ,, Ahoj já jsem Marry je mi 19 let a bydlím v New Yorku. Od dětství zpívám a ráda tancuju" ,,Tak nám ukaž co v tobě je" řekl Kevin.

Pokračévání příště :D
 


Komentáře

1 MixMelouneQ.♥ MixMelouneQ.♥ | Web | 9. listopadu 2010 v 17:07 | Reagovat

Ahoj prosím mám na blogu článek,ve kterém potřebuji poradit. Jestli nevíš tak ani psát nemusíš. Ale děkuju jestli se aspoň koukneš. Promiň jestli to není v reklamách,tak jsem je nenašla =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama