Love from Casting 8.díl

9. listopadu 2010 v 16:49 | ♥ Sw€aTGiRl ♥
Newím co říct no posuďte sami x)Marry:
Probudila jsem se bylo něco kolem 10h dopoledne koukla a vidím Chels už tu není jako obvykle. No nic řekla jsem si a vstala z postele vzala úzké džíny
černobilé tričko sluneční brýle černou  kabelku a šla jsem na snídani.Už tam skoro nikdo nebyl jen jedna osoba. Měla bundu ta bunda mi byla povědomá.
Jasně je to Joe.. Vzala jsem si snídani a šla jsem si sednout k němu. Přišla jsme k němu sedla jsem si a jen řekla ,,Ahoj" ,,Ahoj Marry co ty tu?" ,,No jdu na snídani
nějak jsem se vzbudila teprve před chvílý",,Aha já taky a ten včerejší večer byl krásný" ,,Jo byl" odpověděla jsem mu. ,,Co máš v plánu teďka Marry?" ,,Nic"
řekla jsem mu. ,,Já mám namířeno do kina a tak různě nechceš jet semnou?",,Jasně ráda pojedu" tohle pozvání jsem prostě nemohla odmítnou...

Chelsea
Zachytla jsem se za nabídnuté rámě a šli jsme. Stále jsme si povídali. Měli jsme si toho tolik co říct. Po několika minutách chůze jsme tam došli.
Ten obchod byl..Ehm, jak to říct, gigantický. Měla jsem v plánu elektrickou kytaru. Ale jak si vybrat tu pravou mezi tolika?? Od toho tu byl Nick.
"Jakou bys chtěla?? Barvu, značku?? " ptal se mně. "Jůůva, tak to nevím nějakou menší aby mi sedla, barvu modrou a značka, to je mi celkem jedno"
nepřestávala jsem se rozhlížet. Jednu perfektní našel, přesně mi sedla. Rozhodla jsem se že ji chci. Ještě jsem si na ni koupila obal. A pak jsme šly s
Nickem zpět do hotelu. Kytaru jsem si nesla na zádech. Nick se stále ptal nechceš pomoct??, nenín těžká??, puč vezmu ti ji. Já jen s úsměvem odmítala.

POKRÁČKO PŘÍŠTĚ x)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama