Smutek ovládá až příliš mou hlavu ,srdce ..

6. června 2011 v 7:00 | PeťuŁe Konopíková - 14let |  → My ŁiFe
Možná mi vyčtete že píšu teď jen do jedné rubriky .. Je mi to jedno . Tohle je můj blog a já chci psát od srdce co mi nejvíce jde. Jednou mi jeden človek řekl ,,piš to co tě baví , né co chtejí ostaní .. Děkuji za pochopení !

Můj život bere poslední dobou takové obrátky,že ani nevím co udělat dřív . Už to nezvládám - jak psychycky tak fyzicky -Já nejsem stejná jako ostatní , ale úplně jiná . Jiná ve vnímání věcí okolo sebe , jiná v citech a jíná psychycky ! Momentálně psychycky na DNĚ . Hroutím se , mohu dělat další a další chyby, o kterých vím ,ale něco je silnější než já a říká udělej TO ! Děje se tolik věcí . Možná je to pubertou,možná něčím jiným .. Právě teď poslední 2-3 týdny každý večer do breku je mi . Vím že řezání a ostaní,nic tím nedokážu .. Kdo to sám zkusil ví jaké to je .. ten uklidňující pocit .. Takhle dlouho už mi do pláče nikdy nebylo . Začalo to smrtí milovaného kocoura o týden později prababi a od přátel babi atd .. SMRT . Už tolikrát jsem chtěla skončit a stále chci ,ale nedokážu to .. Protože vím že bych ublížila lidem,které MiluJu ! Už nemám slov . V hlavě stále otázky ,,Bude někdy lépe ?" ,,Proč já ? ,proč zrovna já ?" Opět když píšu tenhle článek ,oči se mi třpytí .. SLzy chtějí ven , ale já je pustit nechci . Může mi přes den "hrabat" , ale v duši žal je stále .. Všecko je najednou tak těžké . Škola , Rodina , Kluk ..
Škola : Totálně jsem tenhle rok zkazila .. vycházejí mi skoro samé čtyřky ...
Rodina : Nečekané smrti .. a stěhovaníí .. nechci nikam !!
Kluk ? Chtěla bych zpátky svého Prince .. nikdy jsme ho milovat nepřestala ! pro něho sna i modré z nebe navždy !
On řekl že mu cbybím atd .. Ale ? proč se neozval ? Miluji Ho .. a rány na srdce se bohužel jen tak nezahojí .. V mém světě .. už nic není krásného , život se mi ukázal pouze ve špatné tvé tváři .. Krutý , zlý a bolestný ! ..

Zde u toho videa .. souvisí se mnou do slova ! Jako bych to psala já . Přesne do pismene a do tečky .. Určitě si ho pust a poznáš můj příběh ..
 


Komentáře

1 Petra Shadows Petra Shadows | Web | 6. června 2011 v 19:04 | Reagovat

docela hezký článek i blog

2 yahoo mail sign up yahoo mail sign up | Web | 6. června 2017 v 12:01 | Reagovat

•    I realize that this content is worth to read. I expect to see more posts from you that makes me impressed just like this one. Good job!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama